Horizontoer, beleef het backstage!
Cultureel- en muziek festival Horizontoer biedt je de mogelijkheid om 3,4 of 9 dagen lang mee te varen met dit unieke festival op de Waddeneilanden. Je reist mee op een van de authentieke platbodems en vaart van eiland naar eiland.
| 9 dagen |
vrijdag 06 aug. - zondag 15 aug. |
prijs per persoon € 695,00 |
| 4 dagen |
woensdag 11 aug. - zondag 15 aug. |
prijs per persoon € 349,00 |
| 3 dagen |
vrijdag 06 aug. - dinsdag 10 aug. |
prijs per persoon € 295,00 |
De 9-daagse tocht: Wil je geen moment missen van dit festival en bovendien een bezoek brengen aan alle Nederlandse Waddeneilanden? Dan is dit je TOP vakantie! Op vrijdagavond wordt je aan boord verwacht in de haven van Harlingen. Zaterdag naar Texel, zondag Terschelling, maandag Vlieland, dinsdag de oversteek naar Schiermonnikoog met misschien droogvallen, woensdag Schiermonnikoog, donderdag Schiermonnikoog, vrijdag Ameland, zaterdag Ameland, zondag retour Harlingen.
De 4-daagse tocht: Op de relax-toer, Je sluit je aan op Schiermonnikoog om 2 dagen op dit heerlijke eiland te verblijven. Op vrijdag vaar je met de Horizontoer-vloot naar Ameland om daar nog eens 2 dagen te genieten van muziek, cultuur, theater of van de mooie natuur.
De 3-daagse tocht: Eilandhopper! Je vaart met de Horizontoer-vloot mee naar Texel, Terschelling en Vlieland. Op ieder eiland blijven we 1 dag. Echt de moeite waard om mee te gaan.
Als back-stage gast maak je het festival mee tussen en met de artiesten van de Horizontoer. Een ervaring om nooit te vergeten. De artiesten treden niet alleen aan wal van de eilanden op. Er ontstaan vaak spontane optredens aan boord. Het unieke is dat je niet alleen tussen de artiesten zit, maar ook aan boord van een groot zeilschip. Wanneer het weer het toelaat maak je ook nog een unieke zeilreis mee. Ten slotte is er nog alle tijd om te genieten van het prachtige Waddengebied, sinds 2009 toegevoegd op de lijst van Werelderfgoed.
Meer informatie en reserveren: www.horizontoer.nl