Bluescruise, weekend 28-30 september € 175,00 p.p.
De bluescruise is een weekend-zeiltocht naar Terschelling met bluesmuzikanten en bluesliefhebbers. De zeiltocht wordt gevaren met historische zeiltjalken, gebouwd rond het jaar 1900. Vrijdagavond gaat men aan boord waar men tevens de nacht zal doorbrengen. ’s Avonds spelen de bands in Harlingen. Zaterdagmorgen zal er, na het ontbijt en een korte zeilinstructie, koers gezet worden naar Terschelling. Zeilervaring is niet nodig; er is ervaren bemanning aan boord. Na een prachtige zeildag op het Wad meren de schepen af in de haven van Terschelling. Na de avondmaaltijd treden de bands op in het dorp West-Terschelling. ‘s Zondags zeilen we weer terug naar Harlingen.
-zeiltocht naar Vlieland met bluesmuzikanten en bluesliefhebbers. De zeiltocht wordt gevaren met historische zeiltjalken, gebouwd rond het jaar 1900. Vrijdagavond gaat men aan boord waar men tevens de nacht zal doorbrengen. ’s Avonds spelen de bands in Harlingen in Grandcafe De Weinstube. Zaterdagmorgen zal er, na het ontbijt en een korte zeilinstructie, koers gezet worden naar Vlieland. Zeilervaring is niet nodig; er is ervaren bemanning aan boord. Na een prachtige zeildag op het Wad meren de schepen af in de Haven van Vlieland. Na de avondmaaltijd treden de bands op in het dorp Oost-Vlieland. ‘s Zondags zeilen we weer terug naar Harlingen.
De bluescruise is een weekend-zeiltocht naar Vlieland met bluesmuzikanten en bluesliefhebbers. De zeiltocht wordt gevaren met historische zeiltjalken, gebouwd rond het jaar 1900. Vrijdagavond gaat men aan boord waar men tevens de nacht zal doorbrengen. ’s Avonds spelen de bands in Harlingen in Grandcafe De Weinstube. Zaterdagmorgen zal er, na het ontbijt en een korte zeilinstructie, koers gezet worden naar Vlieland. Zeilervaring is niet nodig; er is ervaren bemanning aan boord. Na een prachtige zeildag op het Wad meren de schepen af in de Haven van Vlieland. Na de avondmaaltijd treden de bands op in het dorp Oost-Vlieland. ‘s Zondags zeilen we weer terug naar Harlingen.