Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken Zeilen en fietsen in Denemarken Zeilen en fietsen in Denemarken Zeilen en fietsen in Denemarken Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken

  Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in Denemarken
Zeilen en fietsen in DenemarkenHome > Reizen > Individueel Singles > Zeilen en fietsen in Denemarken

Zeilen en fietsen in Denemarken

< Vorige pagina

Kiel - Aero - Fünen - Langeland - Kiel

Voel de wind op de huid en geniet van het gevoel van vrijheid op het water. Wij nodigen u uit aan boord van één van onze traditionele grote zeilschepen voor een onvergetelijke zeil en fiets vakantie.

1e dag: Kiel. De bemanning verwacht u uiterlijk om 12.00 uur aan boord. Het schip ligt voor u klaar aan de Blücherbrücke in Kiel. We zeilen vandaag naar het Deense eiland Aero.

2e dag: Aero, fietstocht ca. 20 - 30 km. Vandaag leert u het eiland Aero kennen. U verkent fietstend langs de Oostzeekust de stad Aeroskobing, een van de mooiste kleine steden van Denemarken. De tocht brengt u verder naar de havenstad Soby.
3e dag, Fünen, fietstocht ca. 25-30 km.  Het zeilschip brengt u naar de havenstad Faaborg op het eiland Fünen. Deze stad is door Europa's langste hangbrug verbonden met het Deense hoofdeiland Seeland. De fietstocht voert u rondom Faaborg naar het westen van het eiland. Fünen is beroemd om haar vele kastelen en landhuizen.
4e dag, Fünen, fietstocht ca. 25 km. Vandaag fietst u naar de havenstad Svendborg, het centrum van de scheepsbouw en de geboorteplaats van Berthold Brecht. In plaats van een fietstocht kunt u natuurlijk ook aan boord blijven. Het schip brengt u dan naar Svendborg.
5e dag, Langeland, fietstocht ca. 15-30 km.  Het doel van deze dag is de stad Rudkobing op het eiland Langeland. U kunt naar de stad fietsen via Lundeborg, met een veerpont naar Lohals in het noorden van Langeland en dan fietsend naar Rudkobing. Of u fietst over de imposante Sundbrücke. Het schip bereikt Rudkobing via de schilderachtige Svendborg-Sund.
6e dag, Langeland, fietstocht ca. 15-30 km.  We blijven op het eiland Langeland met haar heuvelachting landschap. De tocht naar het strand duurt op dit eiland nooit langer dan 15 minuten. Het doel van vandaag is de havenstad Bagenkop. Het schip vaart langs de kust van Langeland naar Bagenkop.
7e dag, terugreis. Samen zeilen we terug naar Kiel. Heerlijk genietend van de laatste zeildag. Het schip loopt rond 15.00 uur de haven van Kiel binnen.
De vaarroute is weersafhankelijk en kan daarom enigzins afwijken van het bovenstaande schema

 PERIODES:

03.07 - 09.07.2010 10.07 - 16.07.2010 17.07 - 23.07.2010 24.07 - 30.07.2010
31.07 - 06.08.2010* 14.08 - 20.08.2010 21.08 - 27.08.2010
INCLUSIEF:
• verblijf aan boord • alle maaltijden  • welkomstdrankje • dgl. schoonmaak
• handdoeken • beddengoed • fietskaarten • havengeld
huurfiets • 7 versnellingen • lage opstap
PRIJS PER PERSOON:
2 pers. hut      €    695,00
3 pers. hut €    595,00
4 pers. hut €    495,00
1 pers. hut € 1.090,00

EXTRA:
• voorovernachting aan boord, per persoon € 50,00 inclusief ontbijt
• kinderkorting op aanvraag

 
Uw traditionele zeilschip:
U woont, eet en slaapt aan boord van een groot zeilschip voor 16 tot 20 personen.De hutten zijn in de regel voor 3 tot 4 personen (veelal stapelbedden). De hutten beschikken over een wastafel en ruimte voor uw bagage. Verder vindt u aan boord een compleet ingerichte kombuis, douches, toiletten en een gezellig dagverblijf. Aan dek is voldoende zitruimte. Grote luxe kunnen wij u aan boord niet bieden, wel gezelligheid en saamhorigheid.

 

 



www.eigenwijze.nl